S*** E*** E****** S*** - U******* T********** C********* D***
ReclamantD**** D******
PârâtÎn baza art.248-254 din codul de procedură civilă, constată perimată acţiunea civilă.Cu recurs în termen de 5 zile de la pronunţare.
Hotarare 1800/2013 din 01.04.2013DISPUNE : În temeiul art. 243 pct. 1 cod proc. civilă, suspendă cauza, dosarul se va trimite la arhivă, urmând a fi repus pe rol după ce reclamanta va comunica poziţia faţă de decesul pârâtului. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 20 februarie 2012.
Incheiere suspendare din 20.02.2012Pentru emiterea de adresă reclamantei în sensul de a depune copia certificatului de deces al pârâtului şi să comunice dacă înţelege să se judece cu moştenitorii pârâtului în cazul în care acestia există, şi în caz afirmativ să indice numele şi adresele lor pentru a putea fi citaţi.