S* L***** I************ S** B******** - P*** M******* S* K*** I************ S**
CreditorS* T**** S** S****** - P*** R***********
DebitorAdmite cererea de emitere a unei ordonanţe de plată formulată de creditoarea SC LERIDA INTERNATIONAL SRL în contradictoriu cu debitoarea SC TRENT SRL. Somează debitoarea la plata către creditoare a sumei de 20.407,98 lei, reprezentând contravaloarea produselor livrate, în termen de 20 de zile de la data comunicării hotărârii. Obligă debitoarea la plata către creditoare a cheltuielilor de judecată astfel cum au fost reduse în cuantum de 39,3 lei. Cu drept de a formula cerere în anulare pentru debitoare, în termen de 10 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 17.02.2012.
Amână judecarea cauzei la data de 17 februarie 2012 pentru când se vor cita părţile, creditoarea cu menţiunea de a face dovada că SC KRUK INTERNATIONAL SRL – BUCUREŞTI, are mandat de reprezentare în această cauză, sub sancţiunea suspendării cauzei, conform art. 1551 din Codul de procedură civilă, iar debitoarea prin afişare la uşa instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 20.01.2012.
Amână judecarea cauzei la data de 20 ianuarie 2012 pentru când se vor cita părţile, creditoarea cu menţiunea de a depune la dosar certificat ORC, din care să rezulte sediul debitoarei şi numele reprezentantului legal al acesteia, sub sancţiunea suspendării cauzei, conform art. 1551 din Codul de procedură civilă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 9.12.2011.