S*** C** V****** S***
CreditorD******* S*****
DebitorD******* S*****
DebitorAdmite cererea pentru emitere somaţie de plată formulată de creditoarea SC Cez Vânzare prin mandatar Coface România Credit Management Services SRL împotriva debitoarei D******* S*****.Somează pe debitoare să plătească creditoarei 66,19 lei c/v facturi, 50,568 lei penalităţi.Fixează termen de plată în 20 zile d ela rămânerea defintiivă şi irevocabilă a prezentei.Obligă pe debitoare să plătească creditoarei 39,30 lei cheltuieli de judecată. Cu acţiune în anulare în 10 zile de la comunicare.Pronunţată azi, 17 iunie 2011 în şedinbţă publică.
Acordă un nou termen de judecată şi amână cauza la data de 17 iunie 2011, pentru când se va cita debitoarea la adresa indicată de creditoare, oraşul Băbăeni, strada Luncavăţ, nr.3, judeţul Vâlcea, creditoarea având termen în cunoştinţă. Pronunţată azi, 27 mai 2011 în şedinţă publică.
Pentru a se cita debitoarea la adresa indicată în cerere de către creditoare, instanţa acordă termen la 27.05.2011.
Pentru a se cita creditoarea cu menţiunea că citaţia debitoarei s-a întros cu menţiunea "casă demolată, destinatar mutat de la adresă" şi să indice adresa actuaală a debitoarei, instanţa acordă termen la 6 mai 2011.