B*** G******
ContestatorC******** J******* - C****** D* E******* A P**** A***** C* H******* - P*** R*********** L****
IntimatM********* M****** F******* Ş* P********* S****** – D******* L********* M*****
Intimatsent-197/f/2012-În baza art. 248, alin. 1 Cod procedură civilă, Constată perimată acţiunea formulată de reclamantul B*** G******
În baza dispoziţiilor art.155 indice 1 Cod procedură civilă, suspendă judecarea prezentei cauze până la aducerea la îndeplinire a obligaţiilor dispuse de instanţă de către contestator.
Incheiere suspendare din 26.07.2011amânăjudecarea cauzei la data de 26.07.2011
Văzând şi dispoziţiile art.96 Cod procedură civilă pentru comunicarea întâmpinării, precum şi a înscrisurilor anexate acesteia, va acorda un nou termen de judecată pentru data de 27.06.2011.
Pentru a comunica pârâtului MMFPS un exemplar din acţiune amână judecarea la data de 30.05.2011.
Pentru studiul întâmpinării şi depunerea tuturor înscrisurilor în probaţiune urmează a acorda un nou termen de judecată pentru data de 28.03.2011.