I*** T***
ReclamantB******* A****
PârâtP****** D******
PârâtR****** L******
PârâtAdmite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtelor, invocată din oficiu. Respinge acţiunea ca fiind formulată împotriva unor persoane fără calitate procesuală pasivă. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 25 iunie 2012, la Tribunalul Argeş - Secţia Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.
Amână judecarea cauzei la 25 IUNIE 2012, pentru lipsa de procedură cu părţile. Citează părţile, reclamantul cu menţiunea de a preciza dacă înţelege să se judece cu Casa de Pensii, având în vedere că pârâtele nu mai sunt salariatele casei de pensii şi să indice domiciliul acestora, iar pârâtele la uşa instanţei. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 21 Mai 2012 la Tribunalul Argeş – Secţia Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.
Amână judecarea cauzei la 21 mai 2012, pentru lipsa de procedură cu părţile precum. Citează părţile, reclamantul cu menţiunea de a preciza dacă înţelege să se judece cu Casa de Pensii, având în vedere că pârâtele nu mai sunt salariatele casei de pensii şi să indice domiciliul acestora. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 19 Martie 2012 la Tribunalul Argeş – Secţia Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.
Amână judecarea cauzei la 19 martie 2012, pentru lipsa de procedură cu părţile precum şi pentru nelegala constituire a completului de judecată, la această dată, prin lipsa unui asistent judiciar care să reprezinte Sindicatele. Citează părţile. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 30 Ianuarie 2012 la Tribunalul Argeş – Secţia Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.