S* M******* S**
DebitorC****** I********* D* P********* Î* I********* D****** V I**
LichidatorA** T* J**
CreditorI** G***
CreditorB** - S******** G***
Creditorsentinţa nr. 980/18.06.2012 În temeiul art. 131 din Legea privind procedura insolvenţei, admite cererea. Dispune închiderea procedurii falimentului debitorului S* M******* S**, cu sediul în Sat Ceauru, Com.Băleşti, jud.Gorj , CUI 17804891, J 18/561/2005 şi radierea acestuia din Registrul comerţului Gorj. În temeiul art. 136 din Legea privind procedura insolvenţei, Descarcă pe lichidatorul judiciar Danescu V.Ion CIPI de orice îndatoriri şi responsabilităţi cu privire la procedură. În temeiul art. 135 din Legea privind procedura insolvenţei, Dispune notificarea prezentei sentinţe debitorului, creditorilor, Direcţiei Teritoriale a Finanţelor Publice Gorj, Oficiului Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Gorj, pentru efectuarea menţiunii de radiere, precum şi prin publicarea în Buletinul procedurilor de insolvenţă. În temeiul art.4 din Legea 85/2006 dispune plata din fondul special de lichidare a onorariului lichidatorului în sumă de 3000 lei şi cheltuieli de procedură în sumă de 140 lei.. Cu drept de recurs . Pronunţată în şedinţa publică astăzi 18.06.2012 la Tribunalul Gorj.
acordă termen la 18.06.2012 pentru continuarea procedurii
Amânat la data de 07.05.2012 pentru continuarea procedurii
pentru a se depune tabelul preliminar rectificat al creantelor debitoarei si pentrui a se cunoaste solutia privitoare la antrenarea raspunderii.
pentru a se cunoaste solutia ce va fi pronuntata cu privire la antrenarea raspunderii
pentru continuarea procedurii si formularea cererii de antrenare a raspunderii
pentru solutionarea eventualelor contestatii
inche. 316/24/10/2011 deschide procedura simplificata a falimentului Numeste lichidator judiciar CII Danescu Ion .termen pentru solutionarea eventualelor contestatii 5/12/2011