S* I*** L**** S**
Recurent ContestatorC******* M*****
IntimatRespinge cererea de suspendare a executării silite ca rămasă fără obiect. Respinge contestaţia la executare ca nefondată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 19 aprilie 2011.
Din lipsă de timp pentru deliberare amână pronunţarea la data de 19 aprilie 2011. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 12 aprilie 2011.
Respinge cererea de suspendare legală facultativă a cauzei, formulată de contestatoare, ca neîntemeiată. Cu drept de atac odată cu fondul cauzei. În vederea soluţionării cererii de suspendare a executării silite, se va face adresă contestatoarei să depună la dosar recipisa de consemnare a cauţiunii în cuantum de 1358 lei, sens în care, Fixează termen de judecată în data de 12 aprilie 2011, cu citarea părţilor, intimatul cu duplicatul înscrisurilor depuse de contestatoare în data de 15 martie 2011. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 18 martie 2011.
Din lipsă de timp pentru deliberare, amână pronunţarea la data de 18 martie 2011.Pronunţată în şedinţă publică, azi, 15 martie 2011.
Fixează o cauţiune în cuantum de 1358 lei în sarcina contestatoarei în vederea soluţionării capătului de cerere privind suspendarea executării silite şi pune în vedere contestatoarei, prin reprezentant, să facă dovada achitării cauţiunii până la termenul următor de judecată. Amână cauza la data de 15 martie 2011, pentru când contestatoarea primeşte termen în cunoştinţă şi se va cita intimatul. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 15 februarie 2011.