S* C********** G**** S******* S** B******
Recurent PetentA************ G******* A F********* P****** T*****
IntimatHot.46/26.01.2012 Respinge plângerea ca nefondată. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi 26.01.2012.
Constatând că instanţa are nevoie de mai mult timp pentru studierea actelor şi lucrărilor de la dosar s-a amânat pronunţarea cauzei la data de 26 ianuarie 2012.
Termen acordat pentru lipsa martorei Tremurici Ioana
Pentru administrarea de probe instanţa constată cauza în stare de amânare şi fixează termen de judecată la data de 15.12.2011 .
Analizând actele şi lucrările dosarului instanţa apreciază că , pentru a i se respecta petentei dreptul la apărare , acesta incluzând în conţinutul său şi posibilitatea acesteia de a lua la cunoştinţă întâmpinarea formulată de organul constatator , în scopul susţinerii intereselor sale , cât si prin dreptul de a combate susţinerile părţii potrivnice ,cauza este în stare de amânare şi fixează termen la data de 24.11.2011