S* A*** C******** S** P*** A*** H****** C*****
ReclamantA************ F********* P****** S****
PârâtD******* G******* A F********* P****** S******
PârâtAdmite în parte acţiunea, astfel cum a fost precizată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare.
Hotarare 2375/2013 din 21.03.2013Admite excepţia netimbrării cererii de repunere pe rol. Anulează cererea de repunere pe rol ca netimbrată. Dosarul rămâne suspendat. Cu drept de recurs pe toată perioada suspendării.
Incheiere suspendare din 24.01.2013În baza art. 155 ind.1 Cod proc. civ. suspendă judecarea cauzei. Cu drept de recurs pe toată perioada suspendării.
Faţă de precizările apărătorului reclamantei, Apreciind ca fiind întemeiată cererea de amânare formulată de apărătorul reclamantei, pentru a da posibilitatea acestuia să depună la dosar, dovada achitării taxei de poluare, certificatul de înmatriculare al autovehiculului menţionat în petitul acţiunii şi dovada înmatriculării iniţiale a acestuia într-un stat comunitar,