P****** C********* - m*********** d*** P****** E****
Apelant ReclamantD******* E********
Intimat PârâtE***** N******
Intimat PârâtD***** I**** M****
Intimat PârâtDEC. Respinge apelul, ca nefondat. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pron.în şed.publică.
Hotarare 73/2013 din 01.03.2013Înch. Amână pronunţarea la data de 01.03.2013.MSC/LD. Pronunţată în şedinţă publică.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 22.02.2013ptr. a se lua cunoştinţă de complet. rap. de expertiză efectuat în cauză.
Incheiere de sedinta din 18.01.2013ptr. ca expertul care a efectuat expertiza să răspundă la obiecţ. nr.2 formulată de intim. D******* E******** şi încvuviinţată de instanţă.
ptr. lipsa relaţiilor solicitate de la OCPI S2 şi ptr. ca părţile să ia cunoştinţă de conţinutul raportului de expertiză efectuat în cauză.
ptr. a se efectua adresă la OCPIS2 ptr. comunic. docum. cadastrale cu privire la terenul în litigiu şi ptr.lipsa raportului de expertiză dispus în cauză.
pter.lipsa rap. de expertiză şi ptr. a se depune originalul chitanţei privind achit.onorariului de expert depusă în copie la dosar.
ptr. efectuarea expertizei topo dispuse în cauză.
ptr. administrarea probelor propuse
ptr. a se lua cunoştinţă de întâmpinările formulate în cauză.
Ptr. ca intim. să ia cunoştinţă de motivele de apel.