R****** D**
PetentI************ D* P****** A* J******** T****
Intimatamana cauza la 17.10.2011 C10 termen dat în cunoştinţa petentului pentru cand se va cita intimatul cu mentiunea de a depune la dosar documentatia care a stat la baza intocmirii procesului verbal de contraventie.
Amână judecarea cauzei la data de 20.09.2011, pentru cand se va comunica intampinarea petentului si se va cita intimatul cu mentiunea de a depune la dosar documentatia care a stat la baza intocmirii procesului verbal de contraventie. Pronunţată în şedinţa publică din 06.09.2011.
Constată necesară citarea intimatului cu copia cererii de chemare în judecată.
citează intimatul cu menţiunea de a depune la dosar PV în original şi documentaţia ce a stat la baza întocmirii P.V. , inclusiv înregistrările video ale aparatului radar, în dublu exemplar, sub sancţiunea aplicării unei amenzi judiciare