C************* M*****
ContestatorC****** I********* D* I********* I**** C********** L********* J******* A* S*** T* C********** R****** S*****
IntimatS* T* C********** R****** S** P*** L********* J******* C****** I********* D* I********* I**** C*********
IntimatP******** N****** L********
IntimatConstată perimată cererea de chemare în judecată. Cu drept de recurs, în termen de 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 12.07.2013.
Hotarare 10058/2013 din 12.07.2013lipsă procedură, se procedează la citarea pârâţilor prin afişarea citaţiei la uşa instanţei
Incheiere de sedinta din 21.06.2013În temeiul art. 1551 Cod proc. civ., suspendă judecarea cauzei. Cu drept de recurs pe toată perioada suspendării.
pentru achitarea taxei de timbru
Pentru imposibilitatea de prezentare a apărătorului contestatorului, pentru a da posibilitate contestatorului să semneze cererea şi să facă dovada achitării timbrajului aferent acesteia.