P************ S******* R************ A***** D******
PetentC*****
IntimatAdmite plângerea contravenţională. Desfiinţează Procesul-verbal de constatare a contravenţiei, seria R11 nr.0002202 încheiat la data de 01.03.2011 de C.N.A.D.N.R. S.A. – CESTRIN ca nelegal şi netemeinic. Cu drept de recurs în termen de 15 de zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţa publică de la 6 octombrie 2011.
În vederea respectării principiului contradictorialităţii şi al dreptului la apărare instanţa dispune comunicarea unei copii de pe înscrisuri către intimată, sens în care acordă termen 06.10.2011 complet C4
În temeiul art. 155 ind. 1 C.pr.civ., dispune suspendarea judecării cauzei până la îndeplinirea de către petent a obligaţiei de a depune la dosar copii de pe înscrisuri în vederea comunicării. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 02.05.2011.
Incheiere suspendare din 02.05.2011