S**** V*****
ReclamantC***** C****** - P*** P*****
PârâtS**** L*******
ReclamantP****** M****
PârâtP****** V***
PârâtConstată perimată cererea. Cu recurs în termen de 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţa publică azi, 17.09.2013.
Hotarare 884/2013 din 17.09.2013În baza art. 155 ind.1 c.pr.c. suspendă judecata. Cu recurs pe tot timpul suspendării. pronunţată în şedinţă publică azi, 29.05.2012.
Incheiere suspendare din 29.05.2012Amână judecarea cauzei la data de 29.05.2012. Dispune, din oficiu, efectuarea unui raport de expertiză. Pune în vedere apărătorului reclamanţilor să depună la dosar dovada achitării onorariului de expert în sumă de 1000 lei, în caz contrar se va dispune suspendarea cauzei. Repetarea adresei către Comisia Locală Chiojdu, cu menţiunea că se va dispune sancţionarea d-nului primar cu 100 lei pentru necomunicarea relaţiilor.
Se va comuna interogatoriul Comunei Chiojdu. Se va înainta adresă Comisiei Locale Chiojdu să comunice relaţii instanţei.
Amână cauza la data de 17.04.2012, în vederea administrării probei cu înscrisuri, interogatoriu , expertiză topo şi relaţii de la Comisia Locală Chiojdu. Prorogă discuţia cu privire la proba cu martori. Pune în vedere reclamanţilor, prin apărător, să depună la dosar dovada achitării onorariului de expertiză în sumă de 1000 lei. Pune în vedere pârâtei P****** M**** să se prezinte bla termenul acordat, în vederea administrării probei cu interogatoriu. Pune în vedere reclamanţilor, prin apărător, să depună la dosar în termen de 5 zile interogatoriul pentru a fi comunicat pârâtei Comisia Locală Chiojdu. Pronunţată în şedinţă publică azi, 06.03.2012.
Amână cauza la data de 06.03.2012, la cererea de amânare depusă din partea apărătorului pârâtei P****** M****, fiind în imposibilitate de a se prezenta condiţiilor meteo. Citarea părţilor care nu au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 07.02.2012.
Acordă termen faţă de cererea de amânare formulată în scris de apărătorul reclamanţilor şi pentru a se introduce în cauză, în calitate de pârât,numitul P****** V***.
Amână cauza la data de 10.01.2012, la cererea pârâtei în vederea angajării unui apărător. Citarea pârâtei Comuna Chiojdu-prin primar. Pronunţată în şedinţă publică azi, 06.12.2011.
Citarea pârâtei P****** M****na şi înaintarea unei adrese către Comisia Locală Chiojdu să comunice relaţii instanţei.
Amână cauza faţă de lipsa de procedură cu pârâta, pentru a se înainta adresă către aceasta să comunice relaţii în dosar şi pentru ca reclamanţii să precizeze obiectul acţiunii.