M***** P****
Contestator ContestatorS*** V***** S******** S*****
IntimatRespinge excepţia tardivităţii. Respinge opoziţia la executare. Cu drept de apel în termen de 15 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 18.10.2011.
Amână pronunţarea la data de 18.10.2011. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de azi, 11.10.2011.
Admite cererea formulată de apărătorul contestatorului, prin care solicită acordarea unui termen în vederea pregătirii apărării, apreciind că este întemeiată, dată fiind data delegaţiei, respectiv 12.09.2011. Pune în vedere contestatorului, prin apărător, să depună la dosar în copii certificate pentru conformitate cu originalul înscrisurile din dosarul de executare nr. 19/2010 al BEJ Ioana Florea. Amână judecarea cauzei la data de 11.10.2011. Cu drept de recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Septembrie 2011.
Având în vedere că cererea depusă de către apărătorul contestatorului este dovedită o va admite şi va acorda un nou termen de judecată. Se citează contestatorul cu copie de pe întâmpinare Amână judecarea cauzei la 13.09.2011 C 6. Cu drept de recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 August 2011.