N***** M******
PetentD******* G******* A F********* P****** A**** - S******** D* I******** F******* P******* F***** 2
IntimatAdmite cererea. Dispune restituirea cautiunii în sumă de 1.000 lei consemnată de reclamantă conform recipisei de consemnare nr.928416/1 la CEC. Irevocabilă. Pronuntată în şedinţă publică azi 21 august 2012.
Respinge cererea de suspendare. Cu recurs în termen de 5 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi 9 septembrie 2011 la Tribunalul Argeş - Secţia Civilă, Complet Specializat Contencios Administrativ şi Fiscal.
Pune în vedere apărătorului reclamantei să depună la dosar dovada achitării cauţiunii stabilită în cuantum de 10% din suma contestată. Părţile au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la 09 septembrie 2011. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 20 Iulie 2011 la Tribunalul Argeş- sectie civilă, complet specializat contencios administrativ şi fiscal.
Pune în vedere apărătorului reclamantei să depună la dosar dovada achitării cauţiunii stabilită în cuantum de 10% din suma contestată. Părţile au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la 20 iulie 2011. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 01 Iulie 2011 la Tribunalul Argeş- sectie civilă, complet specializat contencios administrativ şi fiscal.
Încuviintează cererea pentru lipsă apărare formulată de procuratorul reclamantei. Se reia procedura de citare cu pârâta, potrivit dispoziţiilor art. 85 c.pr.civ. Amână judecarea cauzei la 01 iulie 2011. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 Iunie 2011 la Tribunalul Argeş- sectie civilă, complet specializat contencios administrativ şi fiscal.
Se reia procedura de citare cu părţile, potrivit dispoziţiilor art. 85 c.pr.civ. Amână judecarea cauzei la 10 iunie 2011. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 20 Mai 2011 la Tribunalul Argeş- sectie civilă, complet specializat contencios administrativ şi fiscal.