M******* S*****
ContestatorD******* G******* A F********* P****** T****
IntimatA** T********
IntimatS* M******* G*** S*
Terţ popritDosarul nr. 25537/325/2011 , a fost transferat de pe rolul sectiei I civila pe rolul sectiei a II-a civila, fiind înregistrat sub nr. 25537/325/2011*
Prorogă discutarea excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a intimatei DGFP Timiş. Amână judecarea cauzei la data de 21.05.2012, sala 329, termen dat în cunoştinţă contestatoarei şi intimatelor, pentru când se va cita terţul poprit şi intimata A** T********, alăturat adresei, cu un exemplar al cererii de chemare în judecată.
Prorogă discutarea excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a intimatei DGFP Timiş, după ce intimata A** T******** va depune dosarul de executare. Amână judecarea cauzei la data de 23.04.2012, sala 329, termen dat în cunoştinţă contestatoarei şi intimatelor, pentru când se va cita terţul poprit şi intimata A** T********, alăturat adresei, cu menţiunea de a depune dosarul execuţional, în 2 exemplare, sub sancţiunea aplicării unei amenzi judiciare în caz de neconformare, persoanei responsabile pentru neîndeplinirea dispoziţiilor instanţei şi de a indica persoana responsabilă şi datele de identificare ale acesteia în vederea aplicării amenzii în caz de neconformare.
Amână judecarea cauzei la data de 19.03.2012, sala 326, termen dat în cunoştinţă contestatoarei şi intimatei DGFP Timiş conform art. 88 alin 1 pct. 5 ind. 1, Cod Proc Civ. modificat prin legea 202/2010 din 26.10.2010, pentru când se va cita A** T********, în calitate de intimată, cu un exemplar al precizării de acţiune ,cu menţiunea de a depune dosarul execuţional, în 2 exemplare şi de a pune concluzii pe excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a intimatei DGFP Timiş şi terţul poprit S* M******* G*** S* cu sediul în Timişoara, Calea Buziaşului, nr. 6, jud. Timiş, cu menţiunea de a pune concluzii pe excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a intimatei DGFP Timiş
Amână judecarea cauzei la data de 13.02.2012, termen dat în cunoştinţă părţilor conform art. 88 alin 1 pct. 5 ind. 1, Cod Proc Civ. modificat prin legea 202/2010 din 26.10.2010, pentru când se va emite adresă către contestatoare cu un exemplar al întâmpinării, cu menţiunea de a pune concluzii pe excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a intimatei DGFP Timiş şi de a preciza dacă înţelege să cheme în judecată A** T********, în calitate de intimată.