A******** D* P********** G* C**
ReclamantI***** G*******
PârâtAdmite excepţia de perimare a cererii de chemare în judecată. Constată perimată cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR. G4 CET în contradictoriu cu pârâtul I***** G*******. Cu drept de recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică azi, 18.06.2013.
Hotarare 8991/2013 din 18.06.2013În baza art. 1551 C. proc.civ. suspendă judecarea, pentru neîndeplinirea obligaţiei de catre reclamanta de a depune la dosar listele de plata semnate si stampilate de presedintele asociatiei, administrator si cenzori si hotararea Adunarii Generale a Asociatilor prin care au fost stabilite penalitatile de intarziere. Cu recurs pe durata suspendării. Pronunţată în şedinţă publică azi, 03.04.2012.
Incheiere suspendare din 03.04.2012pentru citarea reclamantei cu mentiunea de a depune la dosar listele de plată semnate si stampilate de presedintele asociatiei, administrator si cenzori şi hotărârea Adunarii Generale a Asociatilor prin care au fost stabilite penalitătile de întârziere
Pentru citarea creditoarei cu mentiunea de a depune la dosar dovada achitării taxei de timbru de 19,5 lei şi timbru judiciar de 0,3 lei aferente cererii de repunere a cauzei pe rol