S****** I**
InculpatS****** I** (**** a*******
InculpatS****** I** (**** a****** l* s***** C********** L**** )
InculpatS****** I** (**** a****** l* s***** C********** L**** )
InculpatÎn baza art.86 alin.2 din OUG nr.195/2002. Condamnă pe inculpatul S****** I**, la 6 luni închisoare. În baza art.291 c.p. Condamnă pe inculpat la 3 luni închisoare. În baza art.33 lit.a- 34 lit.b c.p., dispune ca inculpatul să execute pedeapsa cea mai grea acea de 6 luni închisoare. În baza art.81 CP, dispune suspendarea condiţionată a executării pedepsei pe perioada de încercare prev.de art.82 alin.1 cp,de 2 ani şi 6 luni. Atrage atenţia inculpatului asupra prevederilor art.83 şi 84 c.penal. În baza art.71 alin.2 cp interzice inculpatului drepturile prev de art.64 lit.a teza aIIa şi lit.b c.penal. În baza art.71 alin.5 c.penal dispune suspendarea executării pedepselor accesorii. În baza art.191 c.p. penală obligă pe inculpat la 300 lei cheltuieli judiciare, din care 200 lei onorariu avocat oficiu. Cu recurs. Pronunţată în şedinţa publică de la 08.11.2011.
Amină judecarea cauzei la 8.11.2011, pentru lipsa inc. şi a martorului Soacă Iulică, pe numele căruia se va emite mandat de aducere .
Amină judecarea cauzei la 25.10.2011, pentru lipsa martorului Soacă Iulică, care va fi citat cu mandat de aducere.
Amână judecarea cauzei la 11.10.2011 , pentru când se va cita inculpatul prin afişare la sediul Consiliului Local şi citarea martorului lipsă . Pronunţată în şedinţa publică de la 27.09.2011 .