A****** N******** P***** P**** Ş* I******** S******
RecurentA****** J******** P***** P**** Ş* I******** S****** V*****
RecurentT***** V***** L******
Intimat PetentM********* M***** F******* Ş* P********* S*************** G******* D* I******** S******
Recurent IntimatAdmite plângerea contravenţională formulată de petentul T***** V***** L****** în contradictoriu cu intimatul MINISTERUL MUNCII, FAMILIEI ŞI PROTECŢIEI SOCIALE – DIRECŢIA GENERALĂ DE INSPECŢIE SOCIALĂ .Anulează procesul-verbal seria MMFPS nr. 0001589 încheiat de intimat la data de 12.04.2011 şi sancţiunea aplicată prin acesta. Cu drept de recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 26.10.2011.
amână pronunţarea la 26.10.2011
amână cauza în vederea citării martorului asistent şi pentru studierea motivelor plângerii depuse de către petent şi înmânate intimatei
Amână judecarea cauzei la data de 05.10.2011, pentru ca petentul să motiveze în fapt şi în drept plângerea, sub sancţiunea prevederilor art. 155 indice 1 C.p.c.