R** A******** S****
PetentÎn temeiul art.455 al.1 C.pr.pen. raportat la art.453 al.1 lit.c C.pr.pen., respinge ca nefondată cererea de întrerupere a executării pedepsei formulată de petentul condamnat R A S , în prezent deţinut în Penitenciarul Timişoara. În temeiul art.192 al.2 C.pr.pen., obligă petentul condamnat la plata sumei de 100 lei cheltuieli judiciare statului. Cu drept de recurs în 10 zile de la pronunţare pentru procuror şi de la comunicare pentru petentul condamnat.
Se revine cu efectuarea anchetei sociale la domiciliu petentului. Amână judecarea cauzei la data de 02.04.2012.
Se citează petentul cu dispoziţie de transfer în Arestul IPJ Reşiţa. Se efectuează ancheta socială la domiciliu petentului. Amână judecarea cauzei la data de 19.03.2012.
Se citează petentul cu dispoziţie de transfer în Arestul IPJ Reşiţa. Se emite o adresă către Judecătoriei Caransebeş, în vederea emiterii unei copii de pe mandatul de executare a pedepsei închisorii emise pe seama petentului. Amână judecarea cauzei la data de 20.02.2012.