F******** E****
Recurent ReclamantM********* A*** P*** P*****
Intimat PârâtM***** P*** D******* J******** A F********* P****** A***
Intimat PârâtF******** S****
Intimat IntervenientAdmite excepţia prescripţiei dreptului la acţiune şi în consecinţă : Respinge ca prescrisă cererea formulată de reclamantul F******** E****, în contradictoriu cu pârâţii Municipiul Arad şi Ministerul Finanţelor Publice. Respinge ca prescrisă cererea de intervenţie în interes propriu formulată de intervenienta Feldinger Sofia.
T.20.10.2011 Pentru a se cita Ministerului Finanţelor Publice Bucureşti, cu menţiunea de a formula întâmpinare
T.15.09.2011, complet17, sala 145, pentru comunicarea înscrisurilor cu M.F.P.; pentru a da posibilitate acestuia să-şi precizeze poziţia faţă de acţiune.
T:22.06.2011.Pentru studiu înscrisuri.
T.18.05.2011 Pentru ca reprezentantul reclamantului să depună la dosar extras de CF; pentru studierea întâmpinării, în temeiul disp.art. 96 Cod procedură civilă.