N****** I**
ReclamantG**** A****
PârâtAdmite cererea. Dispune investirea cu formulă executorie.
Respinge ca neîntemeiată acţiunea formulată de reclamant.
Amână pronuntarea pentru a da posibilitatea şi d-nei avocat Nina Pascu pentru reclamant, să depună concluzii scrise.
Pentru ca reclamantul să timbreze la valoarea diferentei de teren de 1,81 m.p.precizată, potrivit rap. exp.
Pentru administrarea probei cu 2 martori ce vor fi depusi cu listă în 5 zile,iar pârâtul pentru a se prezenta personal la interogatoriu.
Pentru lipsa raportului de expertiză dispus a fi efectuat în cauză; văzând şi cererea de amânare formulată de d-na expert Marinescu Eugenia.
Pentru cererea de amânare formulată de d-na expert Marinescu Eugenia.
Pentru a se face adresă la expertul desemnat,cu mentiunea obiectivelor stabilite şi copie de pe dovada achitării onorariului.
Pentru ca reclamantul să facă dovada achitării onorariului de 600 lei pentru expertul topograf desemnat- Marinescu Eugenia.
cerere de amanare din partea aparatorului reclamantului.
Pentru a fi lămurit obiectul cererii şi pentru ca părtile să poarte discutii în vederea încheierii unei întelegeri amiabile.