Dosar 3230/109/2011 din 01.07.2011

contestaţie decizie de sancţionare


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 3230/109/2011
Data dosar:
01.07.2011
Instanta:
Tribunalul Argeș
Departament:
Secţia Civilă
Obiect:
contestaţie decizie de sancţionare
Categorie:
Litigii de munca
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 20.09.2012 la ora 8:30

    Complet: C4-LM-FOND
  • Ia act de renunţare la judecată

    Ia act de renunţarea contestatoarei la judecata cauzei. Cu recurs în 10 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 20.09.2012, la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.

    Incheiere finala dezinvestire din 20.09.2012
  • Sedinta din data de 13.09.2012 la ora 8:30

    Complet: C4-LM-FOND
  • Amână cauza

    Încuviinţează cererea formulată de apărătorul contestatoarei prin care solicită amânarea cauzei în vederea depunerii cererii de renunţare la judecată. Amână judecarea cauzei la data de 20.09.2012 Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Septembrie 2012 la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.

  • Sedinta din data de 07.06.2012 la ora 8:30

    Complet: C4-LM-FOND
  • Amână cauza

    Completarea probatoriului cu proba cu câte un martor pentru fiecare parte. Pune în vedere apărătorului pârâtei să aducă martorul necitat, iar apărătorului reclamantei să indice numele acestuia cu listă, în termen de 5 zile de la încuviinţare. În vederea legalei constituiri a completului de judecată, precum şi în vederea administrării probei testimoniale, amână judecarea cauzei la data de 13.09.2012. Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 iunie 2012 la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.

  • Sedinta din data de 24.05.2012 la ora 8:30

    Complet: C4-LM-FOND
  • Amână cauza

    Încuviinţează cererea formulată de apărătorul reclamantei prin care solicită amânarea cauzei pentru a depune la dosar înscrisuri în susţinerea acţiunii. În vederea legalei constituiri a completului de judecată, precum şi în vederea administrării probei cu înscrisuri amână judecarea cauzei la data de 07.06.2012. Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 24 Mai 2012 la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.

  • Sedinta din data de 05.04.2012 la ora 08:30

    Complet: C2A-LM-FOND
  • Amână cauza

    Încuviinţează cererea formulată de apărătorul contestatoarei, prin care solicită amânarea cauzei fiind în imposibilitate de prezentare din motive medicale. Prorogă administrarea probei cu martorul propus de reclamantă şi a probei cu interogatoriul reclamantei. Se citează martorul propus de reclamantă, Ghiţă Doina, la sediul societăţii pârâte. În vederea legalei constituiri a completului de judecată, amână judecarea cauzei la data de 24.05.2012 Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 05 Aprilie 2012 la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.

  • Sedinta din data de 01.03.2012 la ora 12:00

    Complet: C2A-LM-FOND
  • Amână cauza

    Amână judecarea cauzei la data de 05.04.2012 în vederea administrării probei cu interogatoriul reclamantei şi audierii martorului propus de reclamantă. Pune în vedere apărătorului pârâtei să depună la dosar răspunsul la interogatoriu. Amână judecarea cauzei la data de 05.04.2012 Părţile au termen în cunoştinţă. Se citează martorul Ghiţă Ioana la sediul societăţii pârâte. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 01 Martie 2012 la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.

  • Sedinta din data de 19.01.2012 la ora 12:00

    Complet: C2A-LM-FOND
  • Amână cauza

    Încuviinţează pentru contestatoare - proba cu înscrisuri şi în cadrul acesteia pune în vedere intimatei să depună la dosar următoarele înscrisuri şi relaţii: - fişa de şcolarizare şi fişa postului; - fişa şi indicaţiile de lucru pentru postul şi persoana ocupate de salariată - statul de personal pentru sectorul KSK Audi şi organigrama: - fişa postului pentru şefa de bandă, atat pentru banda veche, cat şi pentru cea nouă; şi relaţii: - să precizeze intimata ce post ocupa în bandă salariata şi ce persoană din post, pentru ce tip de autovehicul, care portiune din cablajul autovehiculului; - să precizeze cine era şefa de bandă înainte şi după incident; - să precizeze intimata cate posturi şi persoane existau în banda în care a lucrat salariata, cu indicarea lor; - să precizeze intimata cati salariaţi au plecat din banda de lucru unde isi desfăşura activitatea şi contestatoarea, ce posturi şi persoane ocupau şi din ce benzi, posturi şi persoane cu venit cei care i-au înlocuit; proba cu interogatoriul intimatei şi proba testimonială cu un martor; Încuviinţează pentru intimată - proba cu înscrisuri, proba cu interogatoriul contestatoarei şi proba testimonială cu un martor. Pune în vedere apărătorilor părţilor să depună la dosar lista cu numele martorilor. Amână judecarea cauzei la data de 01.03.2012 Se citează contestatoarea cu menţiunea să se prezinte la următorul termen de judecată în vederea administrării probei cu interogatoriu. Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 19 Ianuarie 2012 la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.

    Incheiere de sedinta din 19.01.2012
  • Sedinta din data de 10.11.2011 la ora 12:00

    Complet: C2A-LM-FOND
  • Amână cauza

    Încuviinţează cererea de amânare a cauzei solicitată de apărătorul reclamantului pentru a lua cunoştinţă de conţinutul întâmpinării şi înscrisurilor anexate. Amână judecarea cauzei la data de 19.01.2012 Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 Noiembrie 2011 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.

Flux dosar


Actualizare GRPD