S* M*** C********* S**
PetentB*** D**** V***** S* G********* A*** M*****
IntimatS******* M***** E**** C******
IntimatS******* V***** C*********
IntimatAdmite excepţia perimării acţiunii, invocată din oficiu de instanţă. Constată perimarea cauzei. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 5.03.2014.
Hotarare 2335/2014 din 05.03.2014INCHEIERE Suspenda judecata cauzei inregistrata subnr.3936/212/2011 pana cand reclamanta isi va indeplini obligatiile stabilite de instanta si obligatiile sale procesuale legale privind administrarea probelor. Cu recurs in termenul prevazut de art.244 indice 1 alin.2 Cod pr.civila. Pronunţată în şedinţă publică, azi 27.11.2012.
- Petenta si intimatii B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** si S******* V***** C********* au termen in cunostinta - se va cita intimata S******* M***** E**** C****** - petenta va propune probe pe cererea modificata . Pronunţată în şedinţa publica de la 16.10.2012.
- Petenta si intimatii B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** si S******* V***** C********* au termen in cunostinta - se va cita intimata S******* M***** E**** C****** - se va reveni cu adresa catre intimatii S******* M***** E**** C****** si S******* V***** C********* cu mentiunea de a depune la dosar copia certificatelor lor de nastere si copia certificatelor de deces ale defunctilor Simionov Maria si Simionov Gheorghe sub sanctiunea amendarii prevazuta de disp.art.108 ind. 1 C.p.civila . Pronunţată în şedinţa publica de la 18.09.2012.
- Petenta si intimatii B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** si S******* V***** C********* au termen in cunostinta - se va cita intimata S******* M***** E**** C****** se va emite adresa catre intimatii S******* M***** E**** C****** si S******* V***** C********* cu mentiunea de a depune la dosar copia certificatelor lor de nastere si copia certificatelor de deces ale defunctilor Simionov Maria si Simionov Gheorghe sub sanctiunea amendarii prevazuta de disp.art.108 ind. 1 C.p.civila
- Petenta si intimatii B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** si S******* V***** C********* au termen in cunostinta - se va cita intimata S******* M***** E**** C****** - petenta va preciza si va depune la dosar incheierea emisa de notarul public prin care sa se precizeze daca s-a efectuat procedura succesorala. Pronunţată în şedinţa publica de la 22.05.2012.
- Petenta si intimatul B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** au termen in cunostinta - se vor cita intimatii cu copia cererii modificatoare - se va discuta timbrajul cererii modificatoare Pronunţată în şedinţa publica de la 27.03.2012.
- Petenta si intimatul B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** au termen in cunostinta - se vor cita intimatii Simionov Mirela Camelia si S******* V***** C********* - se va reveni cu adresa catre B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** cu mentriunea de a comunica daca in dosarul nr. 67/2010 mai exista impedimentul la executare, avand in vedere ca in cauza au fost introdusi mostenitorii intimatilor decedati, iar executarea poate continua impotriva acestora sub sanctiunea amendarii cu amenda maxima prevazuta de doisp.art.108 ind. 1 C.p.civila . Pronunţată în şedinţa publica de la 28.02.2012.
- Petenta si intimatul B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** au termen in cunostinta - se vor cita iuntimatii Simionov Mirela Camelia si S******* V***** C********* - se va emite adresa catre B*** D**** V***** S* G********* A*** M***** cu mentriunea de a comunica daca in dosarul nr. 67/2010 mai exista impedimentul la executare, avand in vedere ca in cauza au fost introdusi mostenitorii intimatilor decedati, iar executarea poate continua impotriva acestora . Pronunţată în şedinţa publica de la 17.01.2012.
- se va cita intimatul BEJ Deacu Vasile - se vor cita mostenitorii intimatilor decedati , numitii Simionov Mirela Camelia si S******* V***** C********* cu copia actiunii - Pronunţată în şedinţa publica de la 15.11.2011.