M***** I* N******
InculpatP*** A* A******
Parte civilăU******** G*******
Parte civilăM***** I** - d******
Parte responsabilă civilmenteM***** V*******
Parte responsabilă civilmenteAmână judecarea cauzei la data de 11.04.2011, având în vedere lipsa de procedură cu părţile. Emiterea unei adrese către Primăria comunei Chiojdu pentru a comunica instanţei numele şi adresele moştenitorilor partii vătămate U******** G******* - decedată, pentru a fi introduşi în cauză. Repetarea procedurii de citare cu părţile, inculpatul va fi citat la domiciliul indicat în acţiune având în vedere că a fost eliberat din penitenciar la data de 28.12.2010.
Incheiere de sedinta din 08.03.2011Dispune înaintarea cauzei la completul de judecată C2 - d-nul judecător T.N. - urmare admiterii cererii de abţinere formulată de preşedintele completului de judecată C 2 - d-nul judecător G.C. - şi repartizării aleatorii a cauzelor.
Admite propunerea de abţinere formulată de domnul judecător Gulea Constantin şi în consecinţă: Constată incompatibilitatea domnului judecător Gulea Constantin în soluţionarea dosarului penal nr.39/277/2011. Dispune soluţionarea dosarului de către un alt complet de judecată, desemnat prin sistemul aleatoriu de repartizare a dosarelor. Fără cale de atac. Dată în Camera de Consiliu şi pronunţată în şedinţa publică azi, 28.01.2011.
Acordă termen cauzei la data de 08.02.2011 în vederea soluţionării cererii de abţinere formulată de preşedintele completului de judecată. Pronunţată în şedinţă publică , azi 25.01.2011.