Dosar 4081/40/2011 din 11.04.2011

litigiu privind funcţionarii publici (Legea Nr.188/1999)


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 4081/40/2011
Data dosar:
11.04.2011
Instanta:
Tribunalul Botoșani
Departament:
Secţia a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal
Obiect:
litigiu privind funcţionarii publici (Legea Nr.188/1999)
Categorie:
Contencios administrativ si fiscal
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 15.02.2012 la ora 9:00

    Complet: CAF2
  • Respinge cererea

    Respinge ca nefondată acţiunea. Cu drept de recurs. Pronunţată în şedinţa publică din 15.02.2012.

  • Sedinta din data de 18.01.2012 la ora 9:00

    Complet: CAF2
  • Amână cauza

    Reprezentantul pârâtei depune la dosar completări la întâmpinare. I N S T A N Ţ A : Având în vedere completările depuse la dosar, va acorda un nou termen pentru a fi comunicate reclamantei.

  • Sedinta din data de 30.11.2011 la ora 9:00

    Complet: CAF2
  • Amână cauza

    la dosar reclamantul a depus precizări la acţiune, după care: I N S T A N Ţ A : Având în vedere precizările depuse la dosar, va acorda un nou termen pentru a fi comunicate pârâtei D******* G******* D* A******** S****** Ş* P******** C******** B*******, cu menţiunea de a formula un răspuns faţă de acestea.

  • Sedinta din data de 12.10.2011 la ora 9:00

    Complet: CAF2
  • Amână cauza

    la dosar pârâtul C******** J******* B******* P*** P********* a depus întâmpinare, după care: Reprezentantul pârâtei D******* G******* D* A******** S****** Ş* P******** C******** B******* depune la dosar delegaţie şi întâmpinare. I N S T A N Ţ A : Având în vedere întâmpinările depuse la dosar, va acorda un nou termen pentru a fi comunicate reclamantului, cu menţiunea de a-şi preciza acţiunea, în sensul de a indica care sunt hotărârile despre care face vorbire în cererea de chemare în judecată şi de a preciza exact ce se solicită prin acţiune, sub sancţiunea suspendării conform art. 155 indice 1 Cod procedură civilă. Constatând că procedura de comunicare a citaţiei către părţi este îndeplinită în forma confirmării de primire sub semnătura, conform disp. art. 88 aliniat 1 punct 5 indice 1 Cod procedură civilă, cel citat este prezumat că are în cunoştinţă şi termenele de judecată ulterioare.

Flux dosar


Actualizare GRPD