M********* A************* Ş* I********* P*** D******* J*******
Recurent PARATP**** I**
Intimat RECLAMANTC*** D* P***** A M*********** A************* Ş* I*********
Recurent PARATAdmite în parte acţiunea formulată de reclamant.
Amână judecarea cauzei la data de 28.06.2011, pentru când se va recita contestatorul şi, conform art. 88 al. 1 pct. 5 Cod proc. civilă, având în vedere că intimata a primit citaţia sub semnătură de primire, prin reprezentant legal, este prezumată că are în cunoştinţă şi termenele de judecată ulterioare, urmând a nu mai fi citată. Pronunţată în şedinţa publică, azi 31.05.2011.
Dispune introducerea în cauză, în calitate de intimată a Casa Sectorială de Pensii a Ministerului Administraţiei şi Internelor, menţiune ce se va opera şi în sistemul Ecris. Amână judecarea cauzei la data de 31.05.2011, pentru când se va cita intimata a Casa Sectorială de Pensii a Ministerului Administraţiei şi Internelor, cu câte un exemplar al răspunsului la întâmpinare şi al precizării şi cu menţiunea de a formula întâmpinare. Pronunţată în şedinţa publică, azi 03.05.2011.
Amână judecarea cauzei la data de 03.05.2011, pentru când se va cita contestatoarea lipsă cu un exemplar al întâmpinării, căreia i se va pune în vedere să se prezintă şi să-şi susţină contestaţia şi, conform art. 88 al. 1 pct. 5 Cod proc. civilă, având în vedere că intimata a primit citaţia sub semnătură de primire, prin reprezentant legal, este prezumată că are în cunoştinţă şi termenele de judecată ulterioare, urmând a nu mai fi citată. Pronunţată în şedinţa publică, azi 22.03.2011.