V**** D******
Intimat ReclamantC*** J******** D* P***** A****
Recurent PârâtAdmite acţiunea precizată. Obligă pârâta să revizuiască drepturile de pensie ale reclamantului utilizând la recalculare un stagiu complet de cotizare de 20 de ani. Obligă pârâta să plătească reclamantului diferenţele de drepturi de pensie începând cu data de 13.09.2008. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 13.09.2012.
În vederea legalei constituiri a completului de judecată, amână judecarea cauzei la data de 13.09.2012. Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 iunie 2012 la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.
Încuviinţează pentru părţi proba cu înscrisuri. În vederea legalei constituiri a completului de judecată, amână judecarea cauzei la data de 07.06.2012. Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 26 Aprilie 2012 la Tribunalul Argeş, Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.