Dosar 4347/296/2011 din 02.05.2011

plângere contravetionala CIRCULAŢIE


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 4347/296/2011
Data dosar:
02.05.2011
Instanta:
Judecătoria Satu Mare
Departament:
Secţia Civilă
Obiect:
plângere contravetionala CIRCULAŢIE
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 22.11.2012 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Respinge plângerea

    Respinge plângerea contravenţională

  • Sedinta din data de 18.10.2012 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat pentru a se comunica cu toate părţile raportul de expertiză efectuat în cauză şi pentru stuidul acestuia.

  • Sedinta din data de 06.09.2012 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat pentru a se reveni cu adresă la expert Vida Constantin în vederea efectuării şi depunerii la dosar a raportului de expertiză efectuat în cauză. În temeiul art. 108 indice 1 alin.2 lit. „c” C.proc.civ. aplică sancţiunea amenzii în cuantum de 200 lei expertului Vida Constantin Iosif pentru nedepunerea raportului de expertiză, având în vedere că s-au acordat mai multe termene în acest sens.

  • Sedinta din data de 07.06.2012 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat pentru a se reveni cu adresă la expert Vida Constantin în vederea efectuării şi depunerii la dosar a raportului de expertiză efectuat în cauză. În temeiul art. 108 indice 1 lin.2 lit. „c” C.proc.civ. aplică sancţiunea amenzii în cuantum de 300 lei expertului Vida Constantin Iosif pentru nedepunerea raportului de expertiză, având în vedere că s-au acordat mai multe termene în acest sens.

  • Sedinta din data de 29.03.2012 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat pentru a se reveni cu adresă la expert Vida Constantin în vederea efectuării şi depunerii la dosar a raportului de expertiză efectuat în cauză.

  • Sedinta din data de 09.02.2012 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat pentru a se emite adresă la expert Vida Constantin în vederea efectuării şi depunerii la dosar a raportului de expertiză efectuat în cauză.

  • Sedinta din data de 08.12.2011 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat în vederea administrării probei cu martorul D.D. încuviinţată la acest termen.

  • Sedinta din data de 24.11.2011 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat pentru a se introduce în cauză soc. de asigurare şi pentru a se depune înscrisurile solicitate.

  • Sedinta din data de 06.10.2011 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat pentru a se comunica întâmpinarea cu petentul şi pentru a se introduce în cauză soc. de asigurare şi cel de-al doilea participant la evenimentul rutier.

  • Sedinta din data de 23.06.2011 la ora 8:30

    Complet: C2C_FF
  • Amână cauza

    Amânat pentru a se cita intimatul cu menţiunea să depună la dosar toate actele care au stat la baza întocmirii procesului verbal de constatare a contravenţiei.

Flux dosar


Actualizare GRPD