S**** A**** I******
Recurent INC.CONDAMNNĂ INCULPATUL LA 1 AN ÎNCHISOARE SUSPENDĂ CONDITIONAT EXECUTAREA PEDEPSEI.STABILESTE TERMEN DE ÎNCERCARE 3 ANI.
Amână pronunţarea la 26 iunie 2012
Cauza s-aamânat la termenul din 19 iunie 2012 pentru lipsa de apărare şi audiere martor, emiterea adresei pentru desemnarea apărătorului din oficiu.
Cauza s-a amânat la termenul din 5 iunie 2012 pentru a se prezenta apărătorul inculpatului şi a se lua cunoştinţă de conţinutul raportului de expertiză medico - legală.
Cauza s-a amânat la termenul din 8 mai 2012 pentru a se depune raportul de expertiză.
Cauza s-a amânat la termenul din 3 aprilie 2012 pentru efectuarea expertizei si audiere martor.
Cauza s-a amânat la termenul din 21 februarie 2012 în vederea audierii martorilor.
Cauza s-a amânat în vederea audierii martorilor.
Cauza s-a amânat la 6 decembrie 2011 în vederea audierii martorilor.
CAUZA S-A AMÂNAT LA TERMENUL DIN 1 NOIEMBRIE 2011 ÎN VEDEREA AUDIERII MARTORILOR.
Amână judecarea cauzei la 4.10.2011, termen acordat în vederea audierii martorilor încuviinţaţi
Amână cauza la 06.09.2011,pentru citarea martorilor Drăgănescu Mircea Cornel, Viaşu Florin Ion şi se efectuează adresă către IPJ Timiş pentru a se comunica planul de acţiune a serviciului de control al traficului rutier din cadrul Poliţiei oraşului Buziaş şi registrul radar din data de 06/07.08.2010.
Amana judecarea cauzei la data de 07 iunie 2011, termen în vederea pregătirii apărării.