C****** G*******
InculpatB****** D***** V*****
Parte vătămatăSentinta penala nr.101 din 24.11.2011 În temeiul art. 11 pct.2 lit.b raportat la art.10 lit.h C.proc.pen., dispune încetarea procesului penal prin retragerea plângerii prealabile
În baza art.198 alin.2 C.proc.pen. sanctioneaza cu amenda judiciara de 250 lei pe martorul IUSCO DANIEL AUREL. Cu drept de reexaminare în termen de 10 zile de la comunicare. Încuviinteaza cererea de amânare formulata de aparatorul inculpatului si de reprezentantul Ministerului Public. A se repeta procedura de citare cu martorul Iusco Daniel Aurel cu citatie si mandat de aducere, precum si cu mentiunea „în caz de neprezentare va fi reamendat” Amâna judecarea cauzei la data de 24.11.2011, termen dat în cunostinta partilor. Pronuntata în sedinta publica de la, 27 octombrie 2011.
Încuviinteaza cererea de amânare formulata de aparatorul inculpatului si de reprezentantul Ministerului Public. A se repeta procedura de citare cu martorii cu citatii si mandate de aducere. Amâna judecarea cauzei la data de 27.10.2011, termen dat în cunostinta partilor. Pronuntata în sedinta publica de la, 06 octombrie 2011.
Încuviinteaza cererea de amânare formulata de parti. Partile îsi vor angaja avocati. Citarea martorii, în vederea audierii. Amâna judecarea cauzei la data de 06.10.2011, termen dat în cunostinta partilor, pâna la care se va repeta procedura de citare cu martorii propusi prin rechizitoriu. Pronuntata în sedinta publica de la, 22 septembrie 2011.
Încuviinteaza cererea de amânare formulata de partea vatamata. A se cita martorii, în vederea audierii, în situatia în care partile nu vor reusi sa se împace. Amâna judecarea cauzei la data de 22.09.2011, termen dat în cunostinta partii vatamate, pâna la care se va repeta procedura de citare cu inculpatul si martorii propusi prin rechizitoriu. Pronuntata în sedinta publica de la, 14 iulie 2011.