S***** C******* M*****
PetentI************ D* P****** A* J******** N****
IntimatRESPINGE PLANGEREA CA NEINTEMEIATA
Admite cererea de reexaminare.
PENTRU LIPSA MARTORULUI PAHOME MARIUS, S-.A ACORDAT TERMEN DE JUDECATĂ LA DATA DE 03 MAI 2012.
. Amână judecarea cauzei la 05 aprilie 2012 pentru când părţile cunosc termenul de judecată. Se vor cita martorii asistenţi la contravenţie, respectiv : Clapa Bogdan Ioan, Cenuşescu Cătălin Cosmin, Bălan Nicoleta şi Pahome Marius, cu menţiunea amendării în caz de neprezentare.
In vederea adnministrarii probei testimoniale solicitate de petent, s-.a acordat termen de judecată la data de 01 martie 2012.
Admite cererea de amânare formulată de petent. Amână judecarea cauzei la data de 26 ianuarie 2012, pentru când intimatul are TC şi se va repeta procedura de citare cu petentul. Pune în vedere petentului că este singurul termen acordat pentru pregătirea apărării. Se va emite adresă către intimat să depună la dosarul cauzei întâmpinare şi documentaţia care a stat la baza procesului-verbal contestat.