L**** I**
ContestatorC*** J******** D* P***** A****
IntimatÎn baza art. 246 C.pr.civ. ia act de renunţarea reclamantului la judecata cauzei. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 16.0.2012.
Incheiere finala dezinvestire din 16.07.2012Admite cererea de amânare a cauzei formulată de reprezentantul intimatei pentru lipsă de procedură cu contestatorul. Amână cauza la 16 iulie 2012, pentru când citează contestatorul. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, azi 18 Iunie 2012, la Tribunalul Argeş - Secţia Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale
Admite cererea de amânare a cauzei formulată de reprezentantul intimatei pentru lipsă de procedură cu contestatorul. Amână cauza la 18 iunie 2012, pentru când citează contestatorul. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, azi 14 mai 2012, la Tribunalul Argeş - Secţia Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale
Amână judecarea cauzei la 14 mai 2012, pentru când citează contestatorul cu copia întâmpinării şi a înscrisurilor depuse de intimată. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 26 Martie 2012, la Tribunalul Argeş – Secţia Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.