Dosar 6063/315/2011 din 06.06.2011

evacuare


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 6063/315/2011
Data dosar:
06.06.2011
Instanta:
Judecătoria Târgoviște
Departament:
.
Obiect:
evacuare
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 16.01.2013 la ora 08:30

    Complet: C8-civil
  • Soluţionare

    Constată perimată actiunea

    Hotarare 185/2013 din 16.01.2013
  • Sedinta din data de 23.11.2011 la ora 08:30

    Complet: C8-civil
  • Amână cauza

    Suspendă, până când partea interesată va formula cerere de repunere pe rol, acţiunea formulată de reclamanta P********* F******, domiciliată în comuna Nucet, str.Olari, judeţul Dâmboviţa, în contradictoriu cu pârâtul B**** I**** M****, cu acelaşi domiciliu, având ca obiect „evacuare” Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţa publică de la 19 octombrie 2011

  • Sedinta din data de 19.10.2011 la ora 08:30

    Complet: C8-civil
  • Amână cauza

    Amână cauza pentru lipsa relaţiilor solicitate de la Postul de Poliţie Nucet Emite o nouă adresă către Postul de Poliţie Nucet pentru a comunica dacă reclamanta a formulat vreo plângere/plângeri împotriva pârâtului şi care este rezultatul plângeri/plângerilor. Se atrage atenţia că, în situaţia în care nu se va comunica un răspuns cu privire la cele solicitate, se va aplica amendă judiciară. Menţine dispoziţiile referitoare la administrarea probei cu martori pentru dovedirea aspectelor invocate în acţiune, menţinând şi obligaţia stabilită în sarcina reclamantei fie de a depune listă cu numele şi adresele martorilor, fie de a-i prezenta personal. Menţine citarea pârâtului, conform art.153 alin.2 pct.2 cod proc.civilă cu menţiunea prezenţei obligatorie la interogatoriu. Conceptarea cu termen în cunoştinţă a reclamantei, conform art.153 alin.1 cod proc.civilă.

  • Sedinta din data de 14.09.2011 la ora 08:30

    Complet: C8-civil
  • Amână cauza

    Emite adresă către Postul de Poliţie Nucet pentru a comunica dacă reclamanta a formulat vreo plângere/plângeri împotriva pârâtului şi care este rezultatul plângeri/plângerilor. Administrarea probei cu doi martori pentru dovedirea aspectelor invocate în acţiune. Stabileşte în sarcina reclamantei obligaţia fie de a depune listă cu numele şi adresele martorilor, fie de a-i prezenta personal. Luarea unui interogatoriu din oficiu pârâtului. Citarea pârâtului, conform art.153 alin.2 pct.2 cod proc.civilă cu menţiunea prezenţei obligatorie la interogatoriu. Conceptarea cu termen în cunoştinţă a reclamantei, conform art.153 alin.1 cod proc.civilă.

Flux dosar


Actualizare GRPD