O***** V*****
ReclamantS******* N**** M******
PârâtU******** B***** C*********
PârâtB***** S********
PârâtC****** J******** I*** D* F*** F******
PârâtRespinge acţiunea formulată în contradictoriu cu Comisia locală Todireşti şi Comisia locală Vânători ca fiind introdusă împotriva unor persoane lipiste de calitate procesuală pasivă. Admite în parte acţiunea formulată în contradictoriu cu ceilalţi pârâţi. Dispune rectificarea T.P. nr. 167243/2002. Respinge capătul de cerere vizând nulitatea abs. parţială a T.P. 148483/1994.
Hotarare 1280/2013 din 12.04.2013Acordă termen la 12 aprilie 2013 ( se va reveni cu adresă la expertul topo.pentru a depune avizul OCPI pentru cea de-a doua suprafaţă de teren :- se vor cita pârâţii care nu au TC)
Incheiere de sedinta din 15.03.2013Acordă termen la 15 martie 2013 ( se va reveni cu adresă la expertul topografic pentru a depune avizul OCPI: - se vor cita pârâţii care nu au TC)
Incheiere de sedinta din 15.02.2013Acordă termen la 15 februarie 2013 ( se vor cita pârâţii cu câte un exemplar din raportul de expertiză ; - se va reveni cu adresă la expert pt. a depune avizul OCPI )
Acordă termen la 18 ianuarie 2013 ( se va reveni cu adresă la expertul topo.pentru a depune raportul de expertiză pentru toate părţile cu menţiunea avizării de către OCPI; - se vor cita pârâţii care nu au TC)
Acordă termen la 07 decembrie 2012 ( se va reveni cu adresă la expert în vederea în vederea depunerii rap. de expertiză în 10 exemplare cu menţiunea avizării de către OCPI Iaşi: - se vor cita pârâţii )
Acordă termen la 02 noiembrie 2012 ( se va reveni cu adresă la expert în vederea în vederea depunerii rap. de expertiză cu menţiunea avizării de către OCPI Iaşi: - se vor cita pârâţii )
Acordă termen la 05 octombrie 2012 ( se va reveni cu adresă la expert pentru a depune raportul de expertiză : - se vor cita părţile care nu au TC)
Amână cauza la 07.09.2012 faţă de lipsa raportului de expertiză. Se va reveni cu adresă către expert în vederea depunerii expertizei.
Acordă termen la 08 iunie 2012 ( se va reveni cu adresă la expertul topografic în vederea depunerii lucrării: - se vor cita pârâţii care nu au TC )
Acordă termen la 11 mai 2012 ( se va înainta adresă expertului topo.în vederea efectuării raportului de expertiză: - se vor cita pârâţii care nu au TC )
Acordă termen la 13 aprilie 2012 ( se va introduce în cauză în calitate de pârâţi moştenitorii defuncţilor: - se vor cita pârâţii )
Amână judecarea cauzei la 16 martie 2012 pt.când se vor preciza toţi miştenitorii legali şi testamentari.
Acordă termen la 17 februarie 2012 ( se vor cita pârâţii: - părţile vor răspunde la excepţia invocată din oficiu