S* B******* R**** S** S****** - R****** P*** A***** M*****
Recurent PetentG**** F********* S******
Intimat IntimatRespinge plângerea contravenţională formulată de către petenta SC Bucovina Rovas SRL împotriva procesului-verbal de contravenţie seria H nr. 0280861 emis de către intimata A.N.A.F. – Garda Financiară – Secţia Judeţeană Suceava, la data de 22.06.2011, ca neîntemeiată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 02.02.2012.
Amână pronunţarea la data de 02.02.2012. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 26 ianuarie 2012.
Încuviinţează cererea de amânare formulată de apărătorul petentei şi acordă termenul solicitat. Amână judecarea cauzei la data de 26 ianuarie 2012 pentru când se va cita intimata, petenta având termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică azi 08 decembrie 2011.
Încuviinţează cererea de amânare formulată de apărătorul petentei şi acordă termenul solicitat. Pune în vedere petentei, prin apărător să facă dovada afirmaţiilor din plângere, referitoare la faptul că nu s-a ţinut cont de datele produselor care au fost analizate de către inspectori. Amână judecarea cauzei la data de 08 decembrie 2011 pentru când se va cita intimata cu menţiunea de a depune la dosar un duplicat al înscrisurilor ataşate întâmpinării, pentru a fi comunicate petentei, sub sancţiunea amendării, petenta având termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică azi 10 noiembrie 2011.
Încuviinţează cererea de amânare formulată de apărătorul petentei şi acordă termenul solicitat. Amână judecarea cauzei la data de 10 noiembrie 2011 pentru când se va cita intimata cu menţiunea de a depune la dosar procesul verbal în formă tehnoredactată, petenta primind termen în cunoştinţă prin apărător. Pronunţată în şedinţă publică azi 10 octombrie 2011.