Dosar 6877/314/2011 din 07.07.2011

actiune in regres


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 6877/314/2011
Data dosar:
07.07.2011
Instanta:
Judecătoria Suceava
Departament:
.
Obiect:
actiune in regres
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 29.02.2012 la ora 8:30

    Complet: C4 Old
  • Declină soluţionarea cauzei

    Admite excepţia necompetenţei materiale a instanţei, invocată din oficiu. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Tribunalului Suceava. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 29.02.2012.

  • Sedinta din data de 11.01.2012 la ora 8:30

    Complet: C4 Old
  • Amână cauza

    Acordă termenul solicitat pentru studiul întâmpinării şi pune în vedere apărătorului reclamantei să depună la dosar taxă judiciară de timbru în cuantum de 675 lei şi 3 lei timbru judiciar sub sancţiunea anulării cererii de chemare în judecată ca netimbrată.

  • Sedinta din data de 09.11.2011 la ora 8:30

    Complet: C4 Old
  • Amână cauza

    Pune în vedere reclamantei, prin apărător, ca în termen de două zile, de la terminarea şedinţei de judecată să completeze spaţiile libere din cererea de chemare în judecată şi să depună la dosar duplicatul acesteia în vederea comunicării către pârât, sub sancţiunea suspendării cauzei în temeiul disp. art.155/1 Cod procedură civilă. Se va comunica pârâtului duplicatul cererii de chemare în judecată (ce urmează a fi depus la dosar de reclamantă), cu menţiunea pe citaţie de a-şi exprima prin întâmpinare punctul de vedere.

Flux dosar


Actualizare GRPD