G**** C*********
ReclamantC****** L***** D* F*** F****** G******
PârâtC****** J******** D* F*** F****** D***
PârâtAdmite acţiunea precizată. dispune rectificarea TDP nr. 1985-60696 din 20.06.2002, în sensul că pe aversul acestuia va fi trecută suprafaţa de 3 ha in loc de suprafaţa de 2 ha şi 5000 mp , la rubiricile "... primeşte în proprietate suprafaţa totală de ..." şi "prin reconstituirea dreptului de proprietate " iar pe reversul titlului la rubrica "A. Suprafaţa primită în extravilan" va fi înscrisă o nouă suprafaţă de 5000 mp. obligă cele două pârâte să efectueze toate atribuţiile prevăzute de lege pentru recitificarea titlului conform celor de mai sus .
repetarea adresa către Comisia Locală pentru depunerea actelor premergatoare emiterii titlului de proprietate. nota: dupa şedinta s-au depus actele . Instanţa revine asurpa dispoziţiei.
pentru lipsa relaţiilor. revenire cu adresa.
pentru a se depune acte doveditoare in sustinerea cererii precizatoare. se va emite adresa catre CL pentru a se depune actele premergătoare emiterii TDP.
pentru pregatirea apărării , la cererea apăratorului reclamantului , angajat chiar la termenul de azi.
Ultim termen pentru consultarea unui apărător.
termen pentru ca reclamantul sa consulte un apărător, la cerere.