P***** S****
ReclamantC****** J******** P***** S********* D******** D* P********** A***** T********** C********
PârâtM******** Z***
ReclamantC****** L***** P***** S********* D******** D* P********** A***** T********** N****** B*******
PârâtAdmite cererea formulată de reclamantele M******** Z*** şi P***** S****, în contradictoriu cu pârâtele C****** L***** P***** S********* D******** D* P********** A***** T********** N****** B******* şi COMISIA JUDEŢEANĂ PENTRU STABILIREA DREPTULUI DE PROPRIETATE ASUPRA TERENURILOR CONSTANŢA. Dispune modificarea titlului de proprietate nr. 51527/1302/30.01.1995, cod 62440, emis de Comisia Judeţeană pentru Stabilirea Dreptului de Proprietate asupra Terenurilor Constanţa, în sensul că se va menţiona numele autorului ca fiind BESNEA M. DUMITRU, în loc de BEZNEA M. DUMITRU, cum s-a menţionat în mod eronat, iar la rubrica: „Suprafaţa primită în extravilan”, în tarlaua 170 se va trece corect parcela 698/50, în loc de parcela 698 cum s-a menţionat în mod eronat, respectiv în tarlaua 174 se va trece corect parcela 713/21, în loc de parcela 713 cum s-a menţionat în mod eronat. Fără cheltuieli de judecată Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare.
Amână pronuntarea la data de 06.02.2012
pentru lipsa relaţii
pentru lipsă relatii
pentru îndeplinirea procedurii de citare cu pârâta Comisia Locală Nicolae Bălcescu, pentru comunicarea datelor solicitate Primăriei comunei Nicolae Bălcescu şi Comisiei Locale Nicolae Bălcescu.
pentru comunicarea datelor solicitate Oficiului de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Constanţa, precum şi Comisiei Locale Nicolae Bălcescu.
pentru comunicarea datelor solicitate Comisiei Locale Nicolae Bălcescu.
lipsă de procedură.