B**** S***
Intimat ReclamantD******* R******** P***** A***** Ş* O********* V***** V***** T********
Recurent PârâtRespinge plângerea formulată de contravenient.
Citarea intimatei cu menţiunea aplicat ştampila. Amână judecarea cauzei la data de 16.12.2011, termen dat în cunoştinţă celor prezenţi. Pronunţată în şedinţă publică, azi 18.11.2011.
În vederea prezentării de către contravenient a celor 2 martori încuviinţaţi. Amână judecarea cauzei la data de 18.11.2011, termen dat în cunoştinţă celor prezenţi. Pronunţată în şedinţă publică, azi 04.11.2011.
Citarea contravenientului cu exemplarul 2 din întâmpinare în vederea studierii şi a pregătirii apărării, care are domiciliul în Republica Serbia cu scrisoare recomandată, avizul de primire a scrisorii recomandate, semnat de destinatar sau refuzul de primire a acestuia, ţinând loc de dovadă a îndeplinire a procedurii de citare. Amână judecarea cauzei la data de 23.09.2011, termen dat în cunoştinţă celor prezenţi. Pronunţată în şedinţă publică, azi 01.07.2011.