J**** O***** C*********
ReclamantS* T** L****** I** S*
PârâtS* H***** T*************** S**
Intervenient în nume propriuAdmite excepţia netimbrării cererii de intervenţie in interes propriu. Anulează cererea de interventie in interes propriu ca netimbrată . Admite excepţia inadmisibilitătii cererii de suspendare a executării silite . Respinge xca inadmisibilă cererea de executare silită . Respinge ca neîntemeiată contestatia la executare . Cu recurs in 15 zile de la comunicare. Pronuntata în şedinta publică azi 20.01.2012
amana pronuntarea la 20 ianuarie 2012
Amână pronuntarea la 17.01.2012
Pune în vedere reprezentantului intervenientei în nume propriu să achite diferenţă taxă de timbru de 174 lei şi timbru judiciar de 4,7 lei, sub sancţiunea anulării cererii de intervenţie ca insuficient timbrată şi de asemenea să achite taxă de timbru de 10 lei şi timbru judiciar de 0,3 lei pentru cererea de suspendare a executării silite. Stabileşte cauţiune de 1% din valoarea contestată de 110211 lei în sarcina intervenientului şi 0,5% din valoarea contestată în sarcina contestatorului şi se citează contestatorul cu menţiunea de a achita cauţiunea dispusă în sarcina sa. Prorogă discuţia pe cererea de suspendare a executării silite la termenul următor. Amână judecarea cauzei la data de 12.01.2012, ora 13.00, C25NBIS, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică de la 24 Noiembrie 2011.
Pune în vedere părţilor că pot formula cerere de preschimbare termen dacă litigiul se va soluţiona pe calea medierii mai înainte de termenul ce va fi acordat în cauză. Amână judecarea cauzei la data de 24.11.2011(la cererea părţilor), ora 13.00, C25NBIS, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Octombrie 2011.
T-13.10.2011 PENTRU SOLUŢIONARE AMIABILĂ A LITIGIULUI.
Amână judecarea cauzei la data de 15.09.2011 pentru comuncarea întâmpinării.
Amână judecarea cauzei la data de 27.07.2011 pentru citarea intimatului.