S* T********** 2*** S* - - P*** L********* J******* S** P********** I**** - P*** S******** C***** D* A****** F**** S* A********
ReclamantS* E*** D********** M******* S*
PârâtÎn baza art. 246 C.proc.civ., ia act de renunţarea reclamantei la judecata cauzei. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 03.11.2011.
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Admite cererea formulată de apărătorul reclamantei, prin care solicită amânarea cauzei pentru a lua cunoştinţă de întâmpinare şi înscrisurile depuse la dosar de către pârâtă. Amână judecarea cauzei la data de 03.11.2011, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Cu drept de recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 06 Octombrie 2011.
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Admite cererea formulată de reclamantă, prin apărător, prin care solicită amânarea cauzei pentru a lua cunoştinţă de conţinutul întâmpinării. Pune în vedere reclamantei, prin apărător, să depună la dosar contractul nr. 227/2005 şi dovada plăţii parţiale. Amână judecarea cauzei la data de 06.10.2011, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Cu drept de recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 01 Septembrie 2011.