I******* I* M****
PetentR****** Ş*****
IntimatD**** I**
IntimatN***** A********
IntimatB*** D****** G*******
IntimatÎn baza art. 278/1 alin. 8 lit. b C.p.p. admite plângerea formulată de petent, desfiinţează Rezoluţia şi trimite cauza procurorului în vederea efectuării de cercetări necesare soluţionării plângerii penale. În baza art. 192 alin. 3 C.p.p. cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Definitivă.
Având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea la data de 2 martie 2012.Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 24 februarie 2012.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 24.02.2012Respinge cererea formulată de apărătorul petentului, prin care solicită ataşarea dosarului nr. 2734/87/2010 al Tribunalului Teleorman. Încuviinţează proba cu înscrisuri solicitată de avocatul intimaţilor R****** Ş*****, D**** I** şi N***** A********. Admite cererea formulată de apărătorul petentului şi acordă un nou termen de judecată la data de 24 februarie 2012, pentru când acesta va lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 3 februarie 2012.
Incheiere de sedinta din 03.02.2012Acordă un nou termen de judecată la data de 3 februarie 2012, pentru când se citează intimaţii R****** Ş*****, D**** I**, N***** A******** şi B*** D****** G******* la adresele indicate în dosarul de urmărire penală. . Pronunţată în şedinţă publică azi, 13 ianuarie 2012.
Incheiere de sedinta din 13.01.2012