P********** P****
ReclamantP********** I***
PârâtB***** D****
PârâtA***** Z***
PârâtC******* S******
PârâtAdmite cererea.
Hotarare 421/2013 din 05.06.2013Amână pronunţarea la data de 05.06.2013.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 29.05.2013Amână pronunţarea la data de 29.05.2013.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 22.05.2013Anulează ca netimbrată cererea de intervenţie în nume propriu formulată de B.M. Cu recurs odată cu fondul. Amână cauza la solicitarea părţilor prezente pentru a depune la dosar punctul de vedere al pârâtei B.D. şi pentru a formula o pronunere de partaj.
Incheiere de sedinta din 20.03.2013Amână cauza pentru a se îndeplini procedura de citare a pârâtului C. S. şi pentru a se depune înscrisuri la dosar.
Incheiere de sedinta din 23.01.2013Se amână cauza pentru a da posibilitate reclamantului să facă demersuri pentru aflarea adresei corecte de domiciliu a pârâtului C******* S******.
Amână cauza pentru introducerea în cauză şi citarea moştenitorilor, pârâtul C.S. cu copia acţiunii şi menţiunea să formuleze un punct de vedere.
s-a dispus amânarea cauzei în vederea completării timbrajului acţiunii şi pentru a se preciza moştenitorii defunctei Prelipceanu Elisabeta