M***** I***
PetentI P J M********
IntimatRespinge plângerea contravenţională formulată de petentul M***** I*** în contradictoriu cu intimata Inspectoratul Judeţean de Poliţie Mehedinţi, ca neîntemeiată. Menţine procesul verbal de constatare şi sancţionare a contravenţiilor seria CP nr. 1551667 încheiat la data de 04.07.2012, ca fiind legal şi temeinic. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 30.10.2012.
acorda termen la 30.10.2012 se citeaza intimata cu mentiunea sa depuna la dosar documentatia ce a stat la baza emiterii procesului verbal contravenţional.
acorda termen la 16.10.2012 pentru când se citeaza părtile, petentul cu mentiunea de a depune la dosar procesul verbal contravenţional, în original, iar intimata cu cu copie de pe actiune şi procesul verBal contravenţional.