S******* E** C*******
InculpatP***** C**** B***
Parte vătămatăCondamnă pe inculpatul SEC pentru săvârşirea infracţiunii de furt calificat, la pedeapsa de 2 ani închisoare,pentru săvârşirea infracţiunii de conducere a unui autovehicul de către o persoană căreia permisul de conducere i-a fost anulat ,la pedeapsa de 1 an închisoare,pentru săvârşirea infracţiunii de conducere pe drumurile publice a unui autovehicul de către o persoană care are în sânge o îmbibaţie alcoolică peste limita legală , la pedeapsa de 1 an închisoare;pentru săvârşirea infracţiunii de părăsire a locului accidentului fără încuviinţarea poliţiei , la pedeapsa de 2 ani închisoare. În baza art.61 c.pen. revocă beneficiul liberării condiţionate privind restul de pedeapsă de 496 zile ,rămase neexecutate din pedeapsa de 3 ani şi 9 luni închisoare ,aplicată prin SP 20/2008 a Tribunalului Satu Mare,pedeapsă pe care o contopeşte cu fiecare din pedepsele aplicate prin prezenta. În baza art.33 lit.a c.pen şi a art.34 lit.b c.pen.inculpatul va executa pedeapsa cea mai grea şi anume :- 2 ani închisoare,cu executare. .
Hotarare 1352/2013 din 04.10.2013amână pronunţarea, sala 114, ora 12
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 30.09.2013ÎN vederea repetării procedurii de citare cu mandat de aducere în ceea ce o priveşte pe martora PAB
Incheiere de sedinta din 16.09.2013Pentru repetarea procedurii de citare cu martorul lipsa, cu mandat de aducere, şi pentru audierea părţii vătămate.
Incheiere de sedinta din 10.06.2013ÎN VEDEREA CITĂRII MARTORILOR
Incheiere de sedinta din 13.05.2013La solicitarea inuclpatului, în vederea prezentării personale în faţa instanţei sau a depunerii unui înscris potrivit disp. art.320 indice 1 C.pr.pen.
Incheiere de sedinta din 15.04.2013la cererea apărătorului ales pentru pregătirea apărării
Incheiere de sedinta din 18.03.2013în vederea citării inculpatului de la adresa indicată de către INTERPOL
Incheiere de sedinta din 21.01.2013ÎN VEDEREA CITĂRII MARTORILOR, EMITEREA ADRESLOR PENTRU A VERIFICA DACĂ INCULPATUL NU ESTE ARESTAT ÎN ALTĂ CAUZĂ
faţă de lipsa inculpatului legal citat , dispune citarea acestuia cu mandat de aducere