S* B****** H****** R****** S**
ReclamantE***** R*****
PârâtE***** I**
PârâtE***** P****
PârâtC****** M****
PârâtÎn baza disp. art.246 alin.1 C.pr.civ. se ia act de renunţarea la judecată, de către reclamantă.
Incheiere finala dezinvestire 29/2013 din 07.02.2013Admite cererea de amânare formulată de reclamantă prin avocat Iova Valentina Tiana, pentru ca avocatul titular să formuleze cerere de renunţare la judecată. Reclamanta va formula cerere de renunţare la judecată. Reclamanta va depune convenţia a cărei validare se solicită. Amână judecarea cauzei la data de 07.02.2013, termen cunoscut de părţi şi pentru care se vor cita pârâţii E***** I**, E***** P**** şi C****** M****. Pârâţii E***** R***** şi IVAŞCU GHILA, raportat la disp. art. 153 C.pr.civ., dat fiind îndeplinită legal procedura de citare cu aceştia ( fila 27, 30 dosar), este prezumată că au luat termenul în cunoştinţă.
Incheiere de sedinta din 24.01.2013Admite cererea de amânare formulată de reclamantă prin avocat Tota Daniel, întrucât nu se poate prezenta în faţa instanţei datorită condiţiilor meteo nefavorabile. Reclamanta va depune convenţia a cărei validare se solicită. Amână judecarea cauzei la data de 24.01.2013, termen cunoscut de părţi şi pentru care se vor cita pârâţii E***** I**, E***** P**** şi C****** M****. Pârâţii E***** R***** şi IVAŞCU GHILA, raportat la disp. art. 153 C.pr.civ., dat fiind îndeplinită legal procedura de citare cu aceştia ( fila 27, 30 dosar), este prezumată că au luat termenul în cunoştinţă.
Admite cererea de amânare formulată de reclamantă prin avocat Iova Valentina Tiana, în vederea depunerii convenţiei a cărei validare se solicită. Reclamanta va depune convenţia a cărei validare se solicită. Amână judecarea cauzei la data de 12.12.2012, termen cunoscut de părţi şi pentru care se vor cita pârâţii E***** I**, E***** P**** şi C****** M****. Pârâţii E***** R***** şi IVAŞCU GHILA, raportat la disp. art. 153 C.pr.civ., dat fiind îndeplinită legal procedura de citare cu aceştia ( fila 27, 30 dosar), este prezumată că au luat termenul în cunoştinţă.
Admite cererea de amânare formulată de reclamantă prin avocat Iova Valentina Tiana, cu privire la cererea în probaţiune cu un martor pentru reclamantă. Reclamanta va prezenta pe martorul Pup Traian, sub sancţiunea decăderii din probă. Amână judecarea cauzei la data de 14.11.2012, termen cunoscut de părţi şi pentru care se vor cita pârâţii cu exemplarul doi al completării şi precizării de acţiune.
Admite cererea de amânare formulată de reclamantă prin avocat Iova Valentina Tiana, cu privire la timbrarea cererii de chemare în judecată. Reclamanta prin avocat Iova Valentina Tiana va face dovada achitării taxei judiciare de timbru în sumă de 1699 lei şi timbru judiciar în sumă de 5 lei sub sancţiunea anulării cererii ca netimbrată. Amână judecarea cauzei la data de 17.10.2012, termen cunoscut de părţi şi pentru care se vor cita pârâţii E***** I**, E***** P**** şi C****** M****.