S* M******* S**
ReclamantC** V****** S*
PârâtC** D********** S*
PârâtRespinge ca neîntemeiată acţiunea având ca obiect obligaţia de a face, formulată de reclamantul S* M******* S**, în contradictoriu cu pârâţii CEZ VÂNZARE SA şi CEZ DISTRIBUŢIE SA. Cu apel în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi, 28.02.2013.
Hotarare 1092/2013 din 28.02.2013se amana pronuntarea la data de 28.02.2013.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 21.02.2013se emite adresa catre CEZ Vanzare.instanta pune in vedere reclamantului prin reprezentant sa depuna la dosar precizare.
Incheiere de sedinta din 07.02.2013se emite adresa catre expert pentru a raspunde la obiectiunile incuviintate.
Incheiere de sedinta din 17.01.2013instanta admite cererea de amanare formulata de reprezentantul SC Cez Vinzare SA.
se amana cauza pentru a se lua cunostinta de continutul raportului de expertiza.
se emite adresa catre expert BĂLTEANU PETRE pentru a i se comunica mentiunea de a se prezenta in instanta la termenul viitor pentru a da lamuriri cu privire la cererea formulata la acest termen.
se amana in vederea administrarii probatoriului.
se amana cauza pentru a se lua cunostinta de intimpinare.