C**** A*************** - l* d*** a***
ReclamantS* G******* A******** S* P*** R************ Z***** T********
PârâtS* G******* A******** S* - L* S***** P******** A***
PârâtAdmis, în parte cererea.
Hotarare completaredispozitiv 1616/2013 din 18.10.2013acordat termen la cererea mandatarului reclamantei pentru a lua cunoştinţă de cererea pârâtei şi pentru a se solicita dosarul de la Tribunalul Hunedoara
Incheiere de sedinta din 20.09.2013hotărârea nr.18/2013 a Colegiului de conducere al JUdecatoriei Hunedoara- complet C1 desfiintat, dosarul repartizat cicilic pe rolul C2.
cerere acordare termen formulată de mandatarul reclamantei
Incheiere de sedinta din 03.09.2013respinge cererea.
Hotarare 1013/2013 din 11.06.2013la data de 11.06.2013, pt a da posibilitatea părţilor să depună concluzii scrise.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 04.06.2013pentru administrare probe.
Incheiere de sedinta din 21.05.2013pt a se reveni cu adresă către SPCRPCIV.
Incheiere de sedinta din 07.05.2013pt administrare probă testimonială şi efectuare adresă către SPRCPCIV.
Incheiere de sedinta din 23.04.2013pentru a comunica pârâtei precizarea acţiunii şi pentru a-i pune în vedere acesteia să traducă înscrisul depus la dosar
Incheiere de sedinta din 09.04.2013lipsă comisie rogatorie, privind solicitările instanţei.
Incheiere de sedinta din 12.03.2013pentru a se administra proba dispusă
Incheiere de sedinta din 12.02.2013repune cauza pe rol pt completarea probaţiunii stabilind termen de judecată la data de 12.02.2013.
Incheiere de sedinta din 05.02.2013la data de 05.02.2013.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 29.01.2013pt sutdiu răpuns obiecţiuni la raportul de expertiză auto formulate de pârâtă.
pt ca expertul să răspundă la obiecţiunile formulate la expertiză, de pârâtă.
pt ca expertul să răspundă la obiecţiunile formulate de pârâtă, la raportul de expertiză .
pt studiu raport expertiză auto.
efectuare expertiză auto, emitere adresă Primăria Hunedoara.
pentru a se administra probele încuviinţate
pentru a se administra probele încuviinţate
pentru a se administra probele încuviinţate
la solicitarea mandatarei reclamantei pentru a indica valoarea autoturismului
pentru a se reveni cu adresă către Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa pentru a comunica relaţiile solicitate
la solicitarea mandatarei reclamantei pentru a lua cunoştinţă de conţinutul înscrisurilor depuse la dosarul cauzei.
s-a achitat de reclamantă taxa judiciară de timbru.
pt depunerea integrală a contractului de asigurare; pt emitere adrese către IPJ Constanţa şi Tess Sibiu.
pt efectuare anchetă socială.
pt studiu întâmpinare.
comunicare dosar daune şi soluţionare cerere ajutor public judiciar.